درباره ما

فروشگاه ترنم باران، با هدف فروش تخصصی لوازم آبیاری و ارائه بالاترین خدمات شبکه های آّبیاری و آبرسانی

تاسیس شده.  ارائه خدمات از اولین مراحل مقدماتی (مشاوره) – طراحی – نقشه کشی – اعزام اکیپ های کاری و فروش تمامی لوازم آبیاری به عنوان اصلی ترین اهداف کاری این گروه می باشد.

یکی از مسائل بسیار مهم در زمینه طراحی و ایجاد فضای سبز، نصب سیستم آبیاری می باشد که باید حتما به شکلی حرفه ای و سیستماتیک، انجام شود. در ترنم باران جدیدترین و مقرون به صرفه ترین سیستم های آبیاری در زمین های کشاورزی، فضای سبز طراحی و نصب میشود.

با توجه به الگوی ایجاد فضای سبز که می تواند در مدل های مختلف باشد، سیستم آبیاری متفاوتی را نیز نیاز خواهیم داشت. از این روی باید ابتدا مطالعه درستی در زمینه نیاز فضای در اختیار برای آبیاری و شکل اجرای آن صورت گرفته، سپس بهترین الگوی مورد نیاز و سیستم آبیاری طراحی و پیاده سازی شود.

در حال حاضر فروشگاه لوازم آبیاری ترنم باران با بهره گیری از تجربه مهندس امامی فر، عرضه کننده تمامی لوازم آبیاری و ابرسانی به مشتریان محترم است. همچنین تیم کارشناسی این گروه در قالب “شرکت زرآب زمین” ارائه کننده خدمات فنی و مهندسی به مشتریان محترم بوده و تمامی پروژه های آبیاری و آبرسانی را با بهره گیری از چندین اکیپ مجهز و کارآزموده رهبری میکند – ارائه خدمات آبیاری در تمامی عرصه های گیاهی، شامل: کلیه مزارع کشاورزی ، باغ های میوه ، ویلا و باغچه ها، فضای سبز اماکن و… به کمک تیم های کاری متعهد و مجرب، طراحی و اجرا میشود.

درباره ترنم باران

این گروه موفق به کسب رتبه های لازم از اداره اب و خاک کل کشور و تاییدیه های مختلف از سوی سازمان نظام مهندسی کشاورزی شده است.

امید داریم تا رضایت مشتری و بهبود وضعیت آبیاری بهمراه بهترین خدمات مشاوره، فروش و اجرا را با ارائه تهعد ها و ضمانت های لازم به مشتریان به عنوان یک برند معتبر عرضه کنیم.

فهرست